icon

A leading platform
in the digital download

Ses / Video / Grafik / Fotoğraf / Sosyal Medya Portalı

Digibits, ses, video, grafik ve fotoğraf indirmelerinin bir karışımını sunan lider bir platformdur. Yüklemeler, isteğe bağlı olarak veya aylık bir abonelikle alınabilir. Dijital dünyadaki en yeni trendlerle ilgili haftalık özel freebies ve blog girişlerini güncelliyoruz.

Separator

MÜKEMMEL SES DOSYALARI

Digibits ses kütüphanesi, çok amaçlı kullanım için en iyi, yüksek kaliteli, kayıpsız örnek ses dosyalarını sunar. Fon müziğinden ana temaya, bir sonraki medya projeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Separator

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ VİDEOLAR

Video klip koleksiyonumuz, geniş yelpazedeki tema ve sinematografi kalitesi ile sizi havaya uçuracak. Bu yüksek çözünürlüklü çekimler, kullanıma ve projenizi sarsmaya hazır!

Separator

YARATICI GRAFİKLER

Web’deki en zengin içeriklerden oluşan Digibits’in grafik kütüphanesi, kalite bakımından en çeşitli ve rekabetçi olanıdır. Güzel font koleksiyonumuz, logo setlerimiz, yazı karakterlerimiz gözlerinizi memnun edecek ve her an kullanıma hazır. Şimdi yüzlerce seçeneğe göz atın!

Separator

STOK FOTOĞRAFLAR

Digibits imzalı stok fotoğraflar. Sonsuz tema seçimi ve uygun fiyatlarla yüksek kalitede inanılmaz görüntüler için bize ulaşım. Kişi ve İşletmelerin tasarım ekipleri için en güvenilir ve tercih edilen kaynak biziz.