Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi / Dijital Reklam Yönetimi / Pazarlama Politikaları

Sosyal medya hesaplarını kendiniz yönetirken bizden danışmanlık alın!

 

Markanız ve sizin için sosyal medya fark yaratır. İşletmenizi ve markanızı sosyal medyada büyütmek için sosyal medya danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Hedef kitleniz aktif ve etkili sosyal medya yönetimi ile markanızı takipte kalır.

Hedef kitlenizin sizi yakından takip etmesi için sosyal medya hesaplarınızı nasıl yönetmeniz gerektiğini bize sorun. Uzman ekibimiz yardımcı olsun.

 

“Sosyal Medya Yönetimi”ne işletme içinde çözüm üretmek isteyenler için!

Dijital pazarlama ya da sosyal medya yönetim ekibinizin daha etkili bir dijital medya stratejisi izlemesi ve marka bütünlüğünü sağlamak için sosyal medya danışmanlığı hizmeti satın alabilirsiniz.

İster fikir, ister eğitim alın!

Sunduğumuz sosyal medya danışmanlık hizmetini, isterseniz bir yol gösterici olarak kullanın, isterseniz işinizi yaparken takıldığınız yerlerde bir akıl hocası. Hizmet seçeneğine göre istereniz siz ve ekibiniz için eğitim veririz, isterseniz belirli dönemler de hedeflerinize en kısa yoldan ulaşmanız için danışmanlık veririz.

Ekip Oluşturma

İşletmeniz için gereken takımı biz kurarız, eğitim verir ve rekabet için hazır hale getiririz.

Sosyal Medya Eğitimleri

Sosyal medya ekibiniz için, sosyal medya kullanım yöntemleri, sosyal medya araçları ve kullanımı hakkında eğitimler alabilirsiniz.

Separator

Deneyimli Ekip

Yıllardır sosyal medya yönetimini yaptığımız onlarca hesaptan elde ettiğimiz deneyim ile yanınızdayız.

Separator

Zengin İçerik Üretimi

Facebook, Instagram paylaşımları. Story tasarımları, gif üretimi. Video, animasyon videolar, gifler, stopmotion videolar, benzersiz tasarımların hepsi aynı yerde.

Separator

Sosyal Medya Yazılımları

Hesaplarınızı yönetmek için programlara para harcamanıza gerek yok. Onlarca yazılım arasından sadece birini seçmenize de gerek yok. Paylaşım planları, içerik paylaşımı, yorum takibi, analizler ve raporlamalar için en iyi yazılımları kullanıyoruz.

Separator

Planlama ve Paylaşım

Özel günlere ve gündeme göre tüm sosyal medya platformlarında paylaşımlarını planlarız. Sizin yerinize paylaşım planına uygun olarak, sosyal medya paylaşımlarınızı zamanında ve doğru bir şekilde paylaşırız.