Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi / Dijital Reklam Yönetimi / Pazarlama Politikaları

Sosyal Medya Yönetiminde Detayları Bize Bırakın!

 

Sosyal medya paylaşımlarınızı, sosyal medya takibini, içerik stratejilerinizi içeren tam kapsamlı ve detaylı sosyal medya yönetimi sağlıyoruz. Sosyal medya uzmanlarımız, görsel tasarım ekibimiz ve video ekibimiz markanızı sosyal medyada güçlendirmek için çalışıyor.

Hedef kitleniz aktif ve etkili sosyal medya yönetimi ile markanızı takipte kalır.

Hedef kitlenizin sizi yakından takip etmesi için sosyal medya hesaplarınızı yönetiriz.

Sosyal Medya Takibi ile Fırsatları Yakalayın!

Pazarlama hedeflerinizi karşılayan markanız ve ürünleriniz ile ilgili sosyal medya paylaşımlarını ve takibini yaparız. Yorumları ve gelen soruları kurumsal iletişim dilinize uygun olarak yanıtlarız. Gelen soruları inceleyip, sizin için fırsata çeviriyoruz.

Sosyal Medya’nın Hakimi Olun!

Markanızı, sunduğunuz fırsatları, ürün ve hizmetlerinizi sosyal medyada etkili bir şekilde paylaşın. Takipçi kitlesi oluşturun. Uzun ve kısa vadeli içerik planları ile takipçilerinize sezona uygun içerikler sunun.

Separator

Deneyimli Ekip

Yıllardır sosyal medya yönetimini yaptığımız onlarca hesaptan elde ettiğimiz deneyim ile yanınızdayız.

Separator

Zengin İçerik Üretimi

Facebook, Instagram paylaşımları. Story tasarımları, gif üretimi. Video, animasyon videolar, gifler, stopmotion videolar, benzersiz tasarımların hepsi aynı yerde.

Separator

Sosyal Medya Yazılımları

Hesaplarınızı yönetmek için programlara para harcamanıza gerek yok. Onlarca yazılım arasından sadece birini seçmenize de gerek yok. Paylaşım planları, içerik paylaşımı, yorum takibi, analizler ve raporlamalar için en iyi yazılımları kullanıyoruz.

Separator

Planlama ve Paylaşım

Özel günlere ve gündeme göre tüm sosyal medya platformlarında paylaşımlarını planlarız. Sizin yerinize paylaşım planına uygun olarak, sosyal medya paylaşımlarınızı zamanında ve doğru bir şekilde paylaşırız.